محل تبلیغات شما
اینکه ما خبر نداشتیم، عذر بدتر از گناه است. واقعا اگر این همه بی‌خبر هستید، اصلا چرا هستید؟ به خدا ما به این رای ندادیم. شاید بی‌خبری برای مردم خوش خبری باشد اما برای دولت‌مردان به ویژه شخص رییس جمهور، بی‌خبری اصلا نشان خوش خبری نیست بلکه نشان ضعف است. آنهم یک ضعف بزرگ و غیر قابل جبران.

عصرایران؛ مصطفی داننده- می‌گویند رییس جمهور ایران، عصر جمعه متوجه داستان سقوط هواپیمای اوکراین شده است. عباس عبدی فعال ی اصلاح طلب با اشاره به این ماجرا می‎‌نویسد: بعدازظهر جمعه بود كه آقای ربیعی زنگ زد و گفت: به او زنگ زده كه بخش‌های آخر اطلاعیه‌ات درست نیست.»

در جریان گرانی بنزین هم رییس جمهور گفت: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین تغییر کرده است چرا که من هم این طرح را به شورای امنیت واگذار کرده بودم و به آنها گفته بودم که زمانش را به من نگویید چرا که این مصوبه در جلسه سران قوا مصوب شده است.»

بعد از این جمعه و آن جمعه، باید از رییس جمهور پرسید که آقای تا کی می‌خواهید بی‌خبر باشید؟

قنات ها، مظهرخلاقیت معماران اصفهانی/ثبت سه قنات اصفهان درفهرست میراث جهانی یونسکو

به یاد دکتر علی شریعتی و همسرش فاطمه(پوران)شریعت رضوی

افتتاح و بهره برداری از چند پروژه عمرانی در شهر وزوان

,جمعه ,رییس ,هم ,جمهور ,بی‌خبر ,رییس جمهور ,شده است ,من هم ,خوش خبری ,به این ,می‌خواهید بی‌خبر باشید؟

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

caubreakizes carfuteltass oronsamax موسیقی محلی قشم Charles's blog جنگل،زیباترین جلوه طبیعت (حفظ و نگهداری آن وظیفه همگانی است) رئال نیوز مشاوره مهاجرت Tracy's info آموزشگاه علمی مهرسما